Rozbity gang który napadał na handlarzy narkotyków

Hiszpańska policja rozbiła w Saragossie brutalny gang z Afryki Subsaharyjskiej zajmujący się napadami na handlarzy narkotyków w celu ich kradzieży. W operacji brali udział funkcjonariusze z oddziałów specjalnych.
Trzej zatrzymani, wszyscy pochodzenia subsaharyjskiego, mają 39, 44 i 53 lata. Wszyscy są oskarżeni o przestępstwo handlu narkotykami. Jak wyjaśniają źródła policyjne, ich identyfikacja i aresztowanie dokonano po miesiącach śledztw.
Operacja rozpoczęła się w październiku, kiedy Grupa z Prowincjonalnej Brygady Saragossy ds. Narkotyków wpadła na trop informacji wskazujących na istnienie aktywnego gangu wyspecjalizowanego w dokonywaniu napadów. Wiadomo, że ten gang postępował w szczególnie brutalny sposób.
Po zidentyfikowaniu członków tej organizacji i po skoordynowaniu operacji z Grupo Operativo Especial de Seguridad (GOES), zostali aresztowani na ulicy Avenida Madrid w Saragossie, po tym, jak próbowali uciec i swoim pojazdem uszkodzili kilka radiowozów.
W momencie aresztowania tych trzech osób policja znalazła w ich pojeździe paczkę marihuany zawiniętą w folię, a także różne przedmioty do przeprowadzania napadów z użyciem siły. Po wniesieniu sprawy do sądu cała trójka została zwolniona z zarzutami.
 Subskrybuj RSS
Zapraszam do polubienia naszej strony na Facebooku:


Subskrypcja bestselleru przez e-mail:

Wpisz swój adres e-mail:

Subskrypcję obsługuje FeedBurner