Piętnastolatek dźgnięte nożem w Madrycie

15-letni chłopiec został dźgnięty nożem w dzielnicy Carabanchel w Madrycie. Młody człowiek otrzymał kilka ran kutych, które spowodowały poważne obrażenia, z których najpoważniejszą była w części lewego płuca i serca, jak poinformowała rzeczniczka Emergencias Madrid.
Wydarzenie miało miejsce na ulicy Jacobina pod numerem 38. Służby ratunkowe szybko przeniosły nastolatka do szpitala uniwersyteckiego 12 de Octubre w stolicy.
Po otrzymaniu zawiadomienia około 19:30 w miniony poniedziałek kilku sanitariuszy Samur udało się na miejsce w którym znaleźli poszkodowanego, który miał 5 ran kutych, z których 4 były drobne w obu ramionach i lewej nodze, najbardziej niebezpieczną była rana w lewej części klatki piersiowej.
Służby ratunkowe musiały ustabilizować młodego mężczyznę podczas podróży do szpitala 12 de Octubre. Policja przejęła śledztwo w celu wyjaśnienia zajście. Na tą chwilę przyczyna napadu nie jest znana.
To nie pierwszy raz gdy tego typu zdarzenie mające miejsce w madryckiej dzielnicy Carabanchel. Czwartego stycznia dwóch innych młodych mężczyzn zostało dźgniętych nożem w odstępie 30 minut. Wydarzenia miały miejsce w metrze Plaza Elíptica. 17-letni chłopiec odniósł 2 rany kute, a inny 24-letni mężczyzna został skaleczony w ramię.

Bądź na bieżąco i polub naszą stronę na Facebooku: