Kompletny Przewodnik turystyczny po Huesca

Udostępnij

5
(21)

Palacio de Congreso de Huesca

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz zorganizować lub uczestniczyć w różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych, biznesowych, naukowych lub społecznych, to Palacio de Congreso de Huesca, czyli Pałac Kongresowy w Huesca, jest miejscem, które spełni Twoje oczekiwania. Jest nowoczesnym i funkcjonalnym budynkiem, który został zaprojektowany przez Pedro Lafuente i Rafaela Beneyteza i który został otwarty w 2008 roku. Jest to jeden z najważniejszych obiektów tego typu w Aragonii, który oferuje wysokiej jakości usługi i infrastrukturę do organizacji i realizacji różnych wydarzeń. Jeest położony w centrum miasta, przy Avenida de los Danzantes, s/n.
Pałac Kongresowy w Huesca ma ponad 10 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, na której znajdują się różne sale i pomieszczenia, które mogą być dostosowane do potrzeb i wymagań każdego wydarzenia. Niektóre z nich to:

    • Auditorio Carlos Saura, czyli Sala Carlosa Saury, która jest główną salą pałacu, z pojemnością 782 miejsc siedzących. Sala ta jest wyposażona w nowoczesny system nagłośnienia, oświetlenia, projekcji i tłumaczenia symultanicznego, który zapewnia doskonałą jakość dźwięku i obrazu. Ta Sala  jest idealna do organizacji konferencji, koncertów, spektakli teatralnych, filmowych i tanecznych.
  • Sala Polivalente, czyli Sala Wielofunkcyjna, która ma powierzchnię 1200 metrów kwadratowych i może pomieścić do 1500 osób. Jest wyposażona w system podnoszenia i opuszczania sufitu, który pozwala na zmianę wysokości i akustyki sali. Jest idealna do organizacji wystaw, targów, bankietów, imprez sportowych i rozrywkowych.
  • Sala de Ponencias, czyli Sala Wykładowa, która ma powierzchnię 720 metrów kwadratowych i może pomieścić do 600 osób. Jest wyposażona w  ruchome panele, które pozwalają na podział sali na trzy mniejsze sale, izolowane akustycznie. Jest idealna do organizacji seminariów, warsztatów, szkoleń i spotkań.
  • Sala de Prensa, czyli Sala Prasowa, która ma powierzchnię 100 metrów kwadratowych i może pomieścić do 80 osób. Jest wyposażona w system konferencyjny, projektor, ekran i łącze internetowe. Jest idealna do organizacji ruedas de prensa, czyli konferencji prasowych, prezentacji i komunikatów.
  • Seminarios, czyli Seminaria, które są trzema pomieszczeniami o powierzchni 30 metrów kwadratowych i mogą pomieścić do 12 osób każde. Seminaria te są wyposażone w projektor, ekran i łącze internetowe. Te sale są idealne do organizacji grup roboczych, konsultacji i spotkań.

Pałac Kongresowy w Huesca jest otwarty dla zwiedzających tylko w okresie, kiedy odbywają się w nim wydarzenia. Godziny otwarcia są różne w zależności od rodzaju i harmonogramu wydarzenia.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 21

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Ponieważ uważasz, że ten post był przydatny...

Śledź nas w mediach społecznościowych!


Udostępnij