Zatrzymany mężczyzna pochodzący z Afryki Subsaharyjskiej za grożenie siekierą napotkanym osobom i zniszczenie wielu samochodów

W hiszpańskiej miejscowości Vícar (Almeria) rozegrała się niebezpieczna scena. Mężczyzna z siekierą w dłoni wywołał panikę na ulicach miasta. Mężczyzna pochodzący z Maghrebu i hiszpańskim obywatelstwem groził niektórym napotkanym przechodniom, i spowodował uszkodzenia kilku pojazdów zaparkowanych w okolicy.
Zajście miało miejsce około godziny 12:00 w tę środę na bulwarze wspomnianego miasta Poniente w Prowincji Almerii. Jeden ze świadków zadzwonił pod numer 062, telefon alarmowy Gwardii Cywilnej informując, że wyżej wymieniona osoba uderza siekierą w samochody.
Jednemu z funkcjonariuszy Gwardii Cywilnej udało się powstrzymać napastnika bez doznania żadnych obrażeń po tym jego towarzysze szybko przyszli z pomocą, aby zredukować napastnika, który został przewieziony do Benemérita. Nie jest wykluczone, że mężczyzna cierpi na zaburzenia umysłowe, chociaż dotychczas nie zdiagnozowano u niego żadnej choroby na tym tle. Bądź na bieżąco i polub naszą strone na Facebooku: