Walencja – zmiany w restrykcjach od 15 marca

Nowe restrykcje będą obowiązywały od 15 marca 2021 roku w całej Wspólnocie Autonomicznej Walencji

Nowo założone forum o tematyce związanej z Hiszpanią. Zapraszamy do rejestracji.
Branża hotelarska

Maksymalna pojemność w ogródkach (tarasach) Barów, restauracji, kawiarni itp. została powiększona do 100% i do jednej trzeciej wewnątrz lokali, które były do tej pory zamknięte. W każdym z tych przypadków należy spełniać następujące warunki: maksymalnie cztery osoby na stół, używanie maski przez cały czas z wyjątkiem jedzenia i picia, gwarantowana wentylacja w pomieszczeniu bez obsługi baru i zamknięcie o godzinie 18:00.
Siłownie i kryte baseny

Siłownie, kryte baseny, centra sportowe i inne kryte obiekty sportowe zostaną ponownie otwarte do jednej trzeciej ich pojemności. Obowiązuje zachowanie dystansu i wszystkich środków bezpieczeństwa sanitarnego.
Rozrywka

Wznowienie zajęć rekreacyjno – edukacyjnych, otwarcie bibliotek i młodzieżowych ośrodków rekreacyjnych. W grupach maksymalnie 10-osobowych i jednej trzeciej pojemności.
Ceremonie

Pojemność na ceremoniach (wesela, chrzciny, stypy itp.) jest nieznacznie zwiększona do jednej trzeciej pojemności i maksymalnie 20 osób na zewnątrz i 15 osób w pomieszczeniach.

RestrykcjeNowo założone forum o tematyce związanej z Hiszpanią. Zapraszamy do rejestracji.

Pozostałe obowiązujące środki zostaną przedłużone do zakończenia Świąt Wielkanocnych. Godzina policyjna, która potrwa od 22:00 do 6:00 rano. W lokalach mieszkalnych, zgodnie z kryteriami Międzyterytorialnej Rady Zdrowia, spotkania będą ograniczone do współmieszkańców z przewidzianymi wyjątkami. „Musimy unikać nielegalnych imprez w domach, domkach letniskowych i domach oraz w każdym przypadku zniechęcać do masowych zgromadzeń” – powiedział prezydent Puig. Granice Wspólnoty Autonomicznej Walencji pozostają zamknięte.
 Subskrybuj RSS
Bądź na bieżąco i polub naszą stronę na Facebooku:


Subskrypcja bestselleru przez e-mail:

Wpisz swój adres e-mail:

Subskrypcję obsługuje FeedBurner