Trzynastoletni chłopiec dźgnięty nożem przez swojego rówieśnika

Chłopiec w wieku 13 lat został poważnie ranny, gdy został kilkakrotnie dźgnięty nożem przez swojego rówieśnika podczas bojki. Jak poinformowała w tę sobotę policja, do wydarzeń doszło wczoraj w piątek po godzinie 20:00 w dzielnicy Torrero w Saragossie, na terenie parku w pobliżu miejskiego centrum sportowego.
W pierwszym momencie sąsiedzi próbowali zaopatrzyć rany kłute, które miał poszkodowany na obu ramionach i plecach. Jak opublikowano na portalach społecznościowych, ranny otrzymał „trzy rany kłute”. W tym samym czasie świadkowie zawiadomili pogotowie ratunkowe 112.
Również na miejscu pojawiła się policja z komisariatu San José aby ustalić przebieg zdarzeń i przesłuchać rannego. Szybko został zidentyfikowany jako napastnik jego kolega który ma 13 lat i mieszka tej samej dzielnicy Torrero.
Chłopiec pchnięty nożem został przewieziony karetką do szpitala dziecięcego w stolicy Aragonii, gdzie został poddany opiece medycznej. Jak podają źródła szpitalne, chociaż obrażenia są poważne, nie ma obawy o jego życie. Sprawa została przekazana Policyjnej Grupie ds. Nieletnich, która wraz z Prokuraturą ds. Nieletnich będzie kontynuowała śledztwo. Zapraszam do polubienia naszej strony na Facebooku: