Skazany na 15 lat więzienia za zapłodnienie swojej córki po półtora roku gwałtów

Mężczyzna został skazany na piętnaście lat więzienia plus pięć lat wolności pod nadzorem przez Sąd w Murcji (Hiszpania) po tym, jak został oskarżony o napaść seksualną na swoją nieletnią córkę, którą wykorzystywał seksualnie przez półtora roku, aż do momentu gdy zaszła z nim w ciąże.
Wyrok obejmuje również zakaz zbliżania się, zgodnie z którym nie będzie mógł zbliżyć się do niej na odległość 100 metrów przez okres piętnastu lat oraz wypłatę odszkodowania w wysokości 60 000 euro za poniesione szkody.
Z udokumentowanych faktów wynika, że wydarzenia ​​miały miejsce między sierpniem 2016 r. a styczniem 2018 r. i że oskarżony działał kierując się chęcią zaspokojenia swoich pragnień seksualnych i wykorzystywał sytuacje gdy jego żona była w pracy i pozostawał sam z córką.
Sąd zwraca również uwagę, że jeden z gwałtów miał miejsce w dniu, w którym dziewczyna powiedziała mu, że jest w ciąży, a on powiedział jej, że seks jest sposobem na to żeby dostała okresu, powiedział jej również, że nie powinna nic mówić o tym, co się między nimi dzieje, bo mógłby skończyć w więzieniu, a matka zostałaby sama.
Z wyroku wynika, że kiedy pokrzywdzona zeznawała jako świadek na rozprawie skomentowała, że ​​kiedy powiedziała oskarżonemu, że jest w ciąży, nie okazał żadnej reakcji, ani interesu faktem. Matka wtedy myślała, że ojcem ​​mógłby być kolega dziewczynki, chociaż w końcu opowiedziała swojej mamie co się stało i poddała się dobrowolnie aborcji.

Bądź na bieżąco i polub naszą stronę na Facebooku:

Strona główna>>>>