Pobity kierowca autobusu który poprosił dwóch pasażerów o założenie maski

Kierowca autobusu podmiejskiego w Campo de Gibraltar padł ofiarą ataku dwóch pasażerów, których poprosił o założenia masek, które zdjęli po wejściu do pojazdu.
Według źródeł policyjnych do wydarzeń doszło w zeszłą środę, kiedy dwoje młodych ludzi wsiadło do autobusu jadącego z miasta La Línea de la Concepción do Los Barrios.
Po wejściu do autobusu obaj pasażerowie zdjęli maski, co kierowca zauważył w swoim lusterku, zatrzymał pojazd, i zwrócił se do nich z prośba o ponowne założenie masek, aby zapewnić bezpieczeństwo pozostałym pasażerom.
W obliczu odmowy przez tych dwóch pasażerów ponownego założenia maski, a następnie opuszczenia pojazdu, kierowca przystąpił do dzwonienia na policję, widząc to agresorzy wrócili i zaczęli go atakować.
Kierowca zdołał wysiąść z autobusu, ale jego napastnicy podążyli za nim, rzucając go na ziemię, okładając pięściami i kopiąc. Kierowca doznał uszkodzeń różnych części ciała, a także zostały zniszczone jego okulary i zegarek. Policji udało się zidentyfikować sprawców.
 Subskrybuj RSS
Zapraszam do polubienia naszej strony na Facebooku:


Subskrypcja przez e-mail:

Wpisz swój adres e-mail:

Subskrypcję obsługuje FeedBurner