Ostre słowa burmistrza Madrytu: Nie damy wytchnienia uczestnikom nielegalnych imprez nawet jeśli są to zagraniczni turyści

Burmistrz Madrytu, José Luis Martínez-Almeida, skrytykował nielegalne imprezy odbywające się w stolicy i ostrzegł, że: „Nie damy wytchnienia uczestnikom nielegalnych imprez nawet jeśli są to zagraniczni turyści”
Almeida przekazał mediom swoje zaniepokojenie „niezwykle licznymi” nielegalnymi imprezami odbywającymi się w Madrycie i apelował do młodzieży i tych, którzy uczestniczą w tych spotkaniach o zaprzestanie.
„Ich zachowanie jest nieodpowiedzialne i niesolidarne. Drinki czy tańce mogą jutro zakończyć się OIOM-ie lub śmiercią. Policja Miejska „będzie prześladowała ze wszystkimi konsekwencjami” te uroczystości.
Odnosząc się do obchodów Wielkiego Tygodnia burmistrz wyjaśnił, że do niczego nie prowadzi planowanie na dłuższą metę, musimy podejmować decyzję z dnia na dzień ponieważ pandemia jest nieprzewidywalna. Tym samym zwrócił uwagę, że mottem powinno być „robić wszystko dobrze, aby wcześniej zakończyć”
 Subskrybuj RSS
Zapraszam do polubienia naszej strony na Facebooku:


Subskrypcja przez e-mail:

Wpisz swój adres e-mail:

Subskrypcję obsługuje FeedBurner