Hiszpania – 13-letni chłopiec siedmiokrotnie dźgnął swojego ojca ponieważ ten odebrał mu telefon

Kliknij tutaj i polub nas na Facebooku
Policja  wszczęła dochodzenie w celu wyjaśnienia okoliczności, w których 13-letni chłopiec dźgnął swojego ojca w willi w Palma de Mallorca. Nieletni dźgnął ojca kilkakrotnie w przedramię i ramię.Przyczyną agresji było zabranie przez ojca telefonu komórkowego synowi. Poszedł do kuchni, złapał nóż i siedem razy dźgnął ojca. Chłopiec  powiedział policji, że słyszał głosy mówiące mu, że musi zabić ojca. Dziecko zostało pozostawione w rękach psychiatrii szpitala Son Espases.Osoba mająca zaledwie 13 lat nie ponosi odpowiedzialności karnej. Po ataku jego ojciec wyszedł na ulicę i sam zadzwonił na pogotowie, ponieważ jego obrażenia były niewielkie. Po rozmowie z policją odmówił zgłoszenia syna.

Kliknij tutaj i polub nas na Facebooku3 thoughts on “Hiszpania – 13-letni chłopiec siedmiokrotnie dźgnął swojego ojca ponieważ ten odebrał mu telefon”

  1. Znana osobistość Pan Andrzej Dobrowolski twierdził, że Mężczyźni witają się uściśnięciem dłoni. Kobiety obejmują się przyjaźnie. W pierwszym wypadku chodzi o sprawdzenie, czy w ręku nie ma ukrytej broni, w drugim, czy na pewno nie ma jej też za plecami i czy gra z otwartymi kartami 🙂

  2. Prawdziwy przyjaciel to nie ten, kto osusza łzy twoje, Niczm jak Drapieżne lwy Tołstoje, ale ten, kto nie pozwala ci ich wylewać, innym zabrania się z Ciebie wyśmiewać E. F. Teixeira & Zeroo Cool..

  3. Urodziles sie po to, by wiesc nadzwyczajne zycie, robic nadzwyczajne rzeczy i pomlc nadzwyczajnej liczbie ludzi. – Mike Litman

Comments are closed.