Dwóch Marokańczyków aresztowanych z gwałt czterdziestoletniego mężczyzny

Dwóch mężczyzn pochodzenia marokańskiego w wieku około 20 lat zostało zatrzymanych przez Gwardię Cywilną w nocy w ten piątek w Murcji w Cabezo de Torres, oskarżonych o pobicie i zgwałcenie czterdziestoletniego mężczyzny, jak podaje La Opinion de Murcia.
Do wydarzeń doszło, gdy ofiara i dwóch napastników spotkali się w okupowanym domu w tej miejscowości, uderzyli go żelaznym prętem, a następnie wykorzystali seksualnie i zabrali mu ponad 600 euro. Policjanci zawieźli ofiarę, która nie potrzebowała opieki medycznej na posterunek w Benemerita gdzie spisano raport z wydarzeń.
Policja Lokalna i Gwardia Cywilna szybko odnalazła lokalizację dwóch mężczyzn i przystąpiła do ich aresztowania. Zatrzymani, którzy wykazywali wyraźne oznaki nietrzeźwości, to dwaj mężczyźni narodowości marokańskiej z rejestrami karnymi. Żaden z nich nie ma zameldowania w Hiszpanii, więc ich poszukiwanie było bardziej skomplikowane, potwierdzają źródła z Benemérita.
Jeden z nich został już aresztowany kilka dni temu po tym, jak zaatakował miejscowego policjanta, rzucając w niego butelką, choć wkrótce potem został wypuszczony. Obaj stają teraz w obliczu obu zbrodni rabunku z użyciem przemocy i napaści seksualnej. Wkrótce zostaną postawieni przed sądem śledczym w Murcji.

Zapraszam do polubienia naszej strony na Facebooku: