Aresztowany ojciec, który odmówił założenia maski w szkole w A Coruña

Kliknij tutaj i polub nas na Facebooku

Aresztowany ojciec, który odmówił założenia maski w szkole w A Coruña

 
Mężczyzna został aresztowany w czwartek w A Coruña po odmowie założenia maski w szkole i napaści na agentów, którzy interweniowali, trafił do więzienia  – poinformowały Europa Press źródła Sądu Najwyższego Xustiza de Galicia. Wydarzenia miały miejsce około dziewiątej rano na terenie administracji CEIP San Pedro de Visma. Problem zaczął się, gdy późniejszy zatrzymany, mimo prośby personelu ośrodka, odmówił założenia maski, zawiadomiono więc policje. Policjantom również odmówił założenia maski.
Następnie wziął laska, która była oparta o ścianę i zaczął atakować policjantów, którzy w końcu zabrali go skutego kajdankami i aresztowali.  Przedstawiono mu zarzuty: ataku z użyciem niebezpiecznego narzędzia, oraz zranienia.
Odnotowano, również że mężczyzna ścigał sekretarkę centrum zmuszając ją do zamknięcia się w swoim gabinecie. W komisariacie nadal odmawiał założenia maski z tego samego powodu był już aresztowany w lipcu tego roku.
Na tą chwile mężczyzna jest tymczasowo aresztowany bez możliwości wyjścia za kaucją. Ma zakaz zbliżania się na odległość mniejszą niż 500 metrów do ośrodka edukacyjnego, do dyrekcji i do sekretarki.

Kliknij tutaj i polub nas na Facebooku

1 thought on “Aresztowany ojciec, który odmówił założenia maski w szkole w A Coruña”

  1. Pingback: Zarekwirowano 8 ton haszyszu i 64 osoby aresztowane »

Comments are closed.