Aresztowany 22-latek za odgryzienie części ucha drugiemu mężczyźnie w Elche

Funkcjonariusze policji aresztowali 22-latka w Elche (Alicante) w tą niedzielę 7 lutego za odgryzienie części ucha innemu mężczyźnie. Agresor po zdarzeniu zamieścił film w popularnym portalu społecznościowym, w którym naśmiewał się z ofiary i używał rasistowskich obelg. W momencie zatrzymania domniemany sprawca powiedział, że spuścił w toalecie odgryziony kawałek ucha.
Śledztwo rozpoczęło się, gdy ofiara udała się na komisariat policji w Elche z prośbą o pomoc. W swojej skardze powiedział agentom, że został zaatakowany przez osobę, która odgryzła mu kawałek ucha.
Policjanci zweryfikowali, że domniemany sprawca umieścił nagranie w znanym portalu społecznościowym, w której pokazał część rozdartego ucha na zakrwawionej serwetce, kpiąc i obrażając ofiarę rasistowskimi obelgami. Pomimo tego, że nagranie zostało już usunięte, policji udało się je odzyskać i zweryfikować wideo, które zostało odtworzone prawie 1000 razy.
Tego samego dnia policja zlokalizowała i aresztowała sprawcę, oskarżonego o rzekomą zbrodnię i mowę nienawiści na tle rasistowskim. 22-letni zatrzymany był wcześniej wielokrotnie aresztowany i został już postawiony przed sądem.

Bądź na bieżąco i polub naszą stronę na Facebooku:

Strona główna>>>>